..::Wizard 101::.. | Büyücülerin Fantastik Dünyas Dy5S2
..::Wizard 101::.. | Büyücülerin Fantastik Dünyas Dy5S2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz : Misafir
En son ziyaretiniz : Perş. 1 Ocak
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

..::Wizard 101::.. | Büyücülerin Fantastik Dünyas

YazarMesaj
Harun
FORUM SAHİBİ
FORUM SAHİBİ
Harun

..::Wizard 101::.. | Büyücülerin Fantastik Dünyas Empty
MesajKonu: ..::Wizard 101::.. | Büyücülerin Fantastik Dünyas   ..::Wizard 101::.. | Büyücülerin Fantastik Dünyas I_icon_minitimeÇarş. 17 Şub. - 9:46:02

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Oyunun grafik görüntülerine aldanmayın ben low kısmında başlamıştım.Resim çekerken düzeltmeyi unutmuşum.Oyunu resmi sitesinde download bölümünde oyunun küçük bir client'i bulunmakta.Onu indirip, başlattıktan sonra oyunu bir patch gibi indirmeye başlıyor.Oyunun benim makinamda kapladığı yer 1 GB'da yakın.İndirme işlemi bittikten sonra oyuna giriyoruz. Klasik karakter yaratma ekranı bizi karşılamakta. Kendi karakterimizi yarattıktan sonra, eğetim turu başlamakta.Bu tur gerçekten başarılı olmuş, oyun hakkında baya bir bilgi sahibi oluyorsunuz.Eğitim turunu bitirdikten sonra gerçek oyuna başlıyoruz.Oyun başta karışık gelse de adapte olmak en fazla 15 dakikanızı almakta.Arayüzü gerçekten çok kolay.Sistemide fazla karışık değil.Diğer oyunlar gibi sistemi öğrenene kadar sancı çekmiyorsunuz yani. Oyuna şuan katılım az gibi görünüyor çünki ben oyundayken pek online kimse görmedim.Görevler çok kolay ve zevkli.Kolay dediysem zorluk bakımında değil, görevleri anlama ve yerlerine ulaşma biçimde.Kısacası oyun, günümüz oyunlarından biraz daha farklı.Atlantica vb. oyunlar oynayanlar kolaylıkla adapte olabilirler.Oyun içi Tavsiyelerim: En başta en güçlü saldırınız Yılan Büyüsü.Onu İyi Kullanın.Bir de gezinirken kaldırımları kullanın.Yaratıkların size saldırma olasılığını azaltmaktadır.Aktaracaklarım bu kadar, Oyuna yarım saat deniyim diye girdim 1-1buçuk saat kapatmak istemedim.Alternatif arıyanlar için ideal bir oyun

KAYIT SAYFASI:: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
DOWNLOAD SAYFASI:: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://mekanbura.forumotion.com

..::Wizard 101::.. | Büyücülerin Fantastik Dünyas
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PC Wizard 2010 1.93 multilanguage
» Registry Repair Wizard 2010 6.30
» Registry Repair Wizard 2010 6.31+Portable