Beşiktaş'ın isteği reddedilecek Dy5S2
Beşiktaş'ın isteği reddedilecek Dy5S2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz : Misafir
En son ziyaretiniz : Perş. 1 Ocak
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beşiktaş'ın isteği reddedilecek

YazarMesaj
Harun
FORUM SAHİBİ
FORUM SAHİBİ
Harun

Beşiktaş'ın isteği reddedilecek Empty
MesajKonu: Beşiktaş'ın isteği reddedilecek   Beşiktaş'ın isteği reddedilecek I_icon_minitimeÇarş. 21 Nis. - 20:36:56

Beşiktaş Kulübü, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan Türkcell Süper Lig maçında kural hataları yapıldığını savunarak, müsabakanın iptali ve Beşiktaş'ın hükmen galip ilan edilmesi talebiyle Futbol Federasyonu'na başvurdu.

Şimdi merak edilen konu ise TFF'den bu konu ile ne karar çıkacağı.

Yaşananlar ile ilgili görüşlerine başvurduğumuz MHK Eski Başkanı Bülent Yavuz, TFF Eski Başkanı Levent Bıçakçı ve Tahkim Kurulu Eski Başkanı Türker Arslan'ın buluştuğu ortak görüş TFF'nin bu kararı reddedeceği..

İşte konu ile ilgili görüşler:

Bülent Yavuz: "Beşiktaş havanda su dövüyor. Ancak bir çıkar yolu var. Hakem Hüseyin Göçek, "Ben çukuru gördüm, bile bile atışı yaptırdım" derse maç tekrar edilir. Hakem de beynini peynir ekmekle yemediyse böyle bir şey demeyeceğine göre karar reddedilecektir".

Levent Bıçakçı: "Ben bu konulara fazla girmek istemiyorum ama bu istek reddedilecektir".

Türker Arslan: "Benim tespitlerime göre hükmen mağlubiyet veya maç tekrarı olmaz. Ancak Bilica'nın pozisyonun kesinlikle değerlendirilmesi gerekiyor.. Geçen sezon Sabri futbolun marka değerini düşürdü diye ona ceza verdiler. Bu Bilica'nın yaptığına ne demeli? bunun dışında penaltı hakemin kontrolünde atıldı. Bu pozisyonda kural ihlali yoktur. Beşiktaş'ın isteği reddedilecektir".
http://mekanbura.forumotion.com

Beşiktaş'ın isteği reddedilecek
1 sayfadaki 1 sayfası