Windows 7 Ultimate 32 Bit x86 Orjinal Original Türkçe Ultra Sıkıştırma Tek Link + Activator Dy5S2
Windows 7 Ultimate 32 Bit x86 Orjinal Original Türkçe Ultra Sıkıştırma Tek Link + Activator Dy5S2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz : Misafir
En son ziyaretiniz : Perş. 1 Ocak
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Windows 7 Ultimate 32 Bit x86 Orjinal Original Türkçe Ultra Sıkıştırma Tek Link + Activator

YazarMesaj
Gençkaptan
FORUM SAHİBİ
FORUM SAHİBİ
Gençkaptan

İş/Hobiler : iNTERNET CAFE İŞLETMEN

Windows 7 Ultimate 32 Bit x86 Orjinal Original Türkçe Ultra Sıkıştırma Tek Link + Activator Empty
MesajKonu: Windows 7 Ultimate 32 Bit x86 Orjinal Original Türkçe Ultra Sıkıştırma Tek Link + Activator   Windows 7 Ultimate 32 Bit x86 Orjinal Original Türkçe Ultra Sıkıştırma Tek Link + Activator I_icon_minitimePaz 2 Mayıs - 19:31:17

Windows 7 Ultimate 32 Bit x86 Orjinal Original Türkçe Ultra Sıkıştırma Tek Link + Activator
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dosyayı bizzat kendim indirip içeriğini kontrol ettim ve upload ettim. Dosya boyutu 33.2 Mb olmasına ragmen içerisinden 2.2 Gb lık bir dosya çıkıyor dosya içerisinde windows 7 ultima türkçe 32 bit .iso dosyası ve activator’s klasörü yer alıyor.

Dosya hakkında kimi arkadaşlar olumlu kimileri ise olumsuz sonuçlarla karşılaştılar. Fakat bizzat kendim yükleme işlemini gerçekleştirmedim.

Bundan Dolayı Eğer Çalışmazsa Yok Çalışmıyor Niye Bozuk Paylaşım Yapıyorsun Gibi Yorumlar Yazmayınız. Çalışmıyorsa Çalışmıyor Demeniz Yeterli...

Deneyen aradaşlar yorumlarını yazarlarsa sevinirim.

Hotfile

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rapidshare

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.sugibiyiz.blogcu.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows 7 Ultimate x86 Orjinal Türkçe Tek Link
» Windows XP Professional Sp3 Orjinal / Original Türkçe
» Microsoft Windows 7 Ultimate Original MS Türkçe ISO [32Bit & 64Bit]
» Windows XP Professional SP2 TURKCE 32 BIT ORJINAL
» Windows ULtimate MS 32Bit ve 64Bit ISO Türkçe indir