Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu: Üstün futbol oynadık Dy5S2
Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu: Üstün futbol oynadık Dy5S2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz : Misafir
En son ziyaretiniz : Perş. 1 Ocak
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu: Üstün futbol oynadık

YazarMesaj
Harun
FORUM SAHİBİ
FORUM SAHİBİ
Harun

Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu: Üstün futbol oynadık Empty
MesajKonu: Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu: Üstün futbol oynadık   Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu: Üstün futbol oynadık I_icon_minitimePaz 2 Mayıs - 19:45:13

Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Gençlerbirliği karşısında üstün futbol oynadıklarını söyledi. Kutlu, basın toplantısı öncesi maç esnasında

Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Gençlerbirliği karşısında üstün futbol oynadıklarını söyledi. Kutlu, basın toplantısı öncesi maç esnasında kendisinin Ankaragücü renklerini taşıyan eşofman giydiği iddiasıyla taraftarların kendisini protesto etmesi konusuna açıklık getirdi. Kutlu, giydiği eşofman renk olarak Ankaragücü takımının aynı olmadığını bunu bir delinin bile yapmayacağını iddia etti.

Daha önceki maçlarda girdikleri gol pozisyonlarını gole çeviremeyip şanssız gol yiyerek mağlup olduklarını ifade eden Kutlu, "Futbolcu arkadaşlarım sonuna kadar mücadele ettiler. Biz bu işi başarmak istiyorduk ama yapamadık. Tabii bir sürü sıkıntısı var bu takımdaki futbolcuların ve bizlerin de öyle. Ama biz bunları hiçbir zaman kamuoyu ile paylaşmadık. Yine paylaşmayacağım kendimi kurtarmak adına bir şeyler söylemek istemiyorum. Ama yarıştığımız takımlara bakarsak bu şehir bir yönetim kurulu ve bir başkanın üzerine kalmış. Diğer şehirlerin takımları belediye destekli. Şehrin çok büyük mali ve maddi imkânlar sağladıkları takımlarla yarıştık. Bizim devre arasında yaptığımız transferlerle diğer takımların yaptığı transferler çok farklı." dedi.

Gelecek sezon göreve devam etmeyeceğini yönetim kuruluna üç hafta önce söylediğini ifade eden Kutlu, "Sezon sonuna kadar devam etmemi söylemişlerdi bana. Onlardan farklı bir fikir gelmediği sürece ben sezon sonuna kadar görevimin başındayım. Denizlispor, Süper Lig'e yakışan bir takım. İnşallah Denizlispor takımı önümüzdeki sene Bank Asya 1. Ligi'nde iyi bir oluşum içine girer. Şehrin de daha büyük desteğini alarak, Süper Lig'e güçlü bir şekilde döner diye umuyorum. Bu şehir buranın insanları bunu hak ediyor." diye konuştu.

YAZ TATİLİNE ÇIKMIŞ BİR TAKIMIN OYUNU SERGİLEDİLER

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Jens Uwe Doll da yaşanan mücadeleye bakıldığında, futbolcularının tatile çıkmış bir takımın oyuncuları gibi bir futbol sergilediklerini söyledi.

Koşmayan, mücadele etmeyen bir takım için yenilginin normal olduğunu vurgulayan Doll, "Bir maçta ikili mücadeleye girmiyorsanız, koşmuyorsanız, sonuç itibariyle aldığınız yenilgi de normaldir. Böyle maçlar olmamalı normal şartlarda. İşimizi en iyi şekilde yapmamız gerekiyor. Bugün bazı arkadaşlarımız, bazı yerlerde görevlerini yerine getirmediler. Futbol sahada 11 kişi ile oynanıyor. Sahada 2-3 kişinin mücadele etmesi yeterli olmuyor. Şu anda kendimi iyi hissetmiyorum. Rahatsız oldum bu durumdan. İlerleyen günlerde futbolcularımız bu rahatsızlığımı hissedecekler." şeklinde konuştu

Gençlerbirliği futbolcusu Alpaslan Erdem'de Denizli'de maç için hava şartlarının mükemmel olduğunu ancak kendilerinin iyi oynamadığını anlattı. Alpaslan Erdem, "Ligdeki durumumuzun rahatlığı olabilir. Bu bahane olmaması lazım iyi oynamadık. Denizlispor düşmelerine rağmen güzel maç çıkardılar kendilerini tebrik ediyorum." dedi.

Denisliporlu Ahmet Cebe ise küme düşmelerine rağmen iyi mücadele ederek oyunlarını sahaya yansıttıklarını anlattı. Denizlispor Teknik Direktörü Kutlu'nun Gençlerbirliği maçında ilk kez oynama imkanı verdiği alt yapıdan yetişen Erhan Kartal'da en büyük hedefinin Denizlispor'da oynamak olduğunu bunu başardığını söyledi Kartal, "Bunu başardım. Hocam bana şans verdi. Hocamı mahcup etmediğimi düşünüyorum. Şans verenlere teşekkür ederim. Elimden geldiğince formayı bırakmamaya çalışacağım. Denizlispor vazgeçilmezi olmaya çalışacağım."ifadelerini kullandı.

Öte yandan Galatasaray'ın istediği ileri sürülen Çağlar Birinci ise konuyla ilgili sorulara "Sezon devam ettiği için bunlarla ilgileniyorum. Bunlar geliyorsa

başkanımıza geliyor. Gerekli şeyler zamanı geldiğinde size de söyler. Böyle bir görüşme benim kulağımda geldi. Ama ilgilenmiyorum hala ben Denizlipsor'un malıyım." diye cevap verdi.
http://mekanbura.forumotion.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Maça Doğru: Denizlispor - Galatasaray
» TEKNİK DİREKTÖR SEFERİ
» sokker online futbol menejerlik
» FUTBOL BÖLÜMLERİ HAKKINDA GENEL DUYURU VE YENİ KURALLAR
» FUTBOL BÖLÜMLERİ HAKKINDA GENEL DUYURU VE YENİ KURALLAR