Ronaldo: Ben özel bir futbolcuyum Dy5S2
Ronaldo: Ben özel bir futbolcuyum Dy5S2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz : Misafir
En son ziyaretiniz : Perş. 1 Ocak
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ronaldo: Ben özel bir futbolcuyum

YazarMesaj
Harun
FORUM SAHİBİ
FORUM SAHİBİ
Harun

Ronaldo: Ben özel bir futbolcuyum Empty
MesajKonu: Ronaldo: Ben özel bir futbolcuyum   Ronaldo: Ben özel bir futbolcuyum I_icon_minitimePtsi 15 Şub. - 15:52:16

Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, ''İnsanlar beni havaalanlarında seviyor, statlarda ise bana hakaret ediyor'' dedi.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
İspanyol El Mundo gazetesinde yayımlanan röportajında Ronaldo, La Liga'da deplasmanda oynadıkları birçok maçta ıslıklanmasıyla ilgili konuşan Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, ''Ben özel bir futbolcuyum ve bundan dolayı ıslıklandığımı sanıyorum. Ama beni ilgilendirmiyor, çünkü bunlar beni daha fazla motive ediyor. İngiltere'de de benzer şeyler oldu ve hemen geçti'' yorumunda bulundu.

25 yaşındaki Ronaldo, futbolu bıraktığı zaman ''Her şeyi kazanan bir futbolcu olarak hatırlanmasını'' isterken, ''Ben şimdiye kadar her şeyi kazandım ama sonuna kadar kazanmaya devam etmekten yorulmayacağım'' ifadelerini kullandı.

Portekizli futbolcu, Real Madrid'de ''9'' numarayı seçmesiyle ilgili ise ''9 mutluluk, 10 maksimum demek ve bu yüzden asla 10 numarayı giymeyeceğim. Ben her zaman daha mutlu olabileceğimi düşünüyorum'' açıklamasını yaptı.

Ronaldo açıklamalarında ayrıca, ''diskoya gitmesi'' eleştirileri yapanların kendisini tanımadığını, sadece tatillerde diskolara gittiğini söyledi.

Real Madrid'de mutlu olduğunu ve dünyanın en iyi kulübünde forma giydiğini kaydeden Ronaldo, Real Madrid'in en kısa zamanda Barcelona kadar övgü alacağını belirtti.
http://mekanbura.forumotion.com

Ronaldo: Ben özel bir futbolcuyum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FIFA 10 Tüm Özel Hareketler