FotoMontaj Programı Dy5S2
FotoMontaj Programı Dy5S2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz : Misafir
En son ziyaretiniz : Perş. 1 Ocak
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FotoMontaj Programı

YazarMesaj
Harun
FORUM SAHİBİ
FORUM SAHİBİ
Harun

FotoMontaj Programı Empty
MesajKonu: FotoMontaj Programı   FotoMontaj Programı I_icon_minitimePerş. 25 Şub. - 10:14:49

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tanıtım:
Bazı şeyler hep komik olmuştur. Dans eden hayvanlar, düşen pantolonlar ve tabi ki patronunuzun başı başka bir resim üzerindeyken. İşte FaceOnBody'nin doğuşu.

FaceOnBody, sadece bir yüzü, bir vücuda eklemek için tasarlanmış, dünyadaki tek yazılımdır. Windows tabanlı siteminizde, arkadaşlarınızın, sınıf arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın yüzlerini, hayalinizdeki ünlü, güçlü veya komik yerlere transfer edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan dijital fotoğraflarınız ve biraz hayalgücü. Geriye kalanları, FaceOnBody yapıyor. FaceOnBody, dijital fotoğraflarınızı yeni bir seviyeye taşıyor. FaceOnBody, resimlerinizi, gerçek neşeli resimlere çevirmek ve paylaşmak için en kolay yoldur.

FaceOnBody şık ve kullanımı kolaydır. Sadece 6 adımda kendi FaceOnBody resimlerinizi oluşturabilirsiniz.

1. Adım: Vücudu seçin.
2-4. Adım: Yüzü seçin, belirtin ve kesin.
5. Adım: Yüzü, vücuda yapıştırın.
6. Adım: FaceOnBody resminizi, kaydedin ve paylaşın.

Özel Ekler
FaceOnBody'nin yerleşik web tarayıcısı ve innDirme aracı sayesinde histerik resim kitaplığında, aradığınız neşeli fotoğraflara ve sahnelere ulaşabilirsiniz. En güzel parodi resmini elde edin. Kendinizi filmin en heyecanlı sahnesinde bulun. Kendi şovunuzu kendiniz yapın.

Yüzü yeniden boyutlandırma, döndürme ve yüzün ayna görüntüsünü elde etme gibi standart araçlar da bulunmaktadır. Ek olarak gelişmiş boyama aracı bulunmaktadır. "AutoFlesh" teknolojisi sayesinde ten rengini otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Son adım olarak, resminizi yerel diskinize kaydedebilir ve FaceOnBody dağıtıcısını kullanarak e-posta ile, birçok arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

System requirments:

OS: 98/ME/2000/XP/VistaMemory: 32 MB RAMHard disk: 20MB Free space

HOME PAGE:http://www.faceonbody.com/

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://mekanbura.forumotion.com

FotoMontaj Programı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PDFZilla v1.2.9 Portable Dosya dönüştürme programı
» Namaz Vakitleri Programı 2.1.0.18
» Uzaktaki PC ye Erişim Programı Download [Resimli Anlatım]
» OnlineTV 5.0.1.52 Full Inc Tek Link Full Tv izleme Programı indir
» Caricature Photos (Karikatür Programı)